Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Tak jest nie tylko w Skandynawii. Tak było w Polsce. Sam uczyłem się na lekcjach religioznawstwa. Nauczyciel zapraszał przedstawicieli/duchownych różnych wyznań, którzy prowadzili krótką prelekcję o swojej religii a następnie odpowiadali na pytania klasy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może lepiej Marek Zagrobelny niech uczy własne dzieci tej nauki o religiach, a się odpimpa od cudzych. Może państwowe władze niech się odpimpają w ogóle od naszych dzieci i przestaną im prać mózgi kształtując na niewolników-podatników przez swoją przymusową szkołę. I niech oddadzą zagrabione na te...
Może lepiej Marek Zagrobelny niech uczy własne dzieci tej nauki o religiach, a się odpimpa od cudzych. Może państwowe władze niech się odpimpają w ogóle od naszych dzieci i przestaną im prać mózgi kształtując na niewolników-podatników przez swoją przymusową szkołę. I niech oddadzą zagrabione na ten cel pieniądze. A jak ktoś che, to może swojego dziecka uczyć nawet pomysłowego zdejmowania majtek w ramach edukacji seksualnej, tylko niech się odwali od naszych dzieci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumiem, moj syn poprostu nie chodzi na religię i juz. Co mi do tego ze córka Haliny z pod 14 chodzi,ani Halina moja żona ani jej córka moja córka. Coś mam podejrzenie , że najwiecej o religi w szkole mówią ludzie co nawet dzieci nie mają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Religia i wszystko z nia zwiazane nie ma miejsca w szkolach publicznych zwlascza w stosunku do nieletnich. Jak skonczy 18 at to moze sobie wybierac ale kosciol na to nie pojdzie bo wie ze jak ktos jest dorosly i nie mial kontaktu z kosciolem to ksiedza kopnie w tylek. Dlatgo indoktrynacja musi zaczy...
Religia i wszystko z nia zwiazane nie ma miejsca w szkolach publicznych zwlascza w stosunku do nieletnich. Jak skonczy 18 at to moze sobie wybierac ale kosciol na to nie pojdzie bo wie ze jak ktos jest dorosly i nie mial kontaktu z kosciolem to ksiedza kopnie w tylek. Dlatgo indoktrynacja musi zaczynac sie juz w podstawowce a nawet wczesniej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane