Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Rąbał nas na paliwie teraz będą nas rąbać na rzekomo wyższym narzuconym przez Unie podatki -ten wynosi nie mniej niż 5 procent- ale obajtki chcą 23 czyli 18 procent więcej niż trzeba - to będzie dodatkowa kasa na wybory albo na swoje i innych pisdzielcow gaże!!!!!!!🤭😤😤㈶...
Rąbał nas na paliwie teraz będą nas rąbać na rzekomo wyższym narzuconym przez Unie podatki -ten wynosi nie mniej niż 5 procent- ale obajtki chcą 23 czyli 18 procent więcej niż trzeba - to będzie dodatkowa kasa na wybory albo na swoje i innych pisdzielcow gaże!!!!!!!🤭😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wina leży głównie po stronie przemądrzałków którzy tworzyli prawo po '89 i póżniej "dostosowywali" , pewnie że było to pomyślane nieżle o ile trzymaliby władzę we własnych rękach ale nie przewidzieli że znajdzie sie taki co wychu.a ich wszystkich bo nie ma skrupułów i względów dla kompanów od ki...
wina leży głównie po stronie przemądrzałków którzy tworzyli prawo po '89 i póżniej "dostosowywali" , pewnie że było to pomyślane nieżle o ile trzymaliby władzę we własnych rękach ale nie przewidzieli że znajdzie sie taki co wychu.a ich wszystkich bo nie ma skrupułów i względów dla kompanów od kieliszka
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane