Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
chyba mnie namówicie do obejrzenia czegoś w tej tv skoro pisiory mówią że jest peowska a peowcy ze pisowske pewnie jest najbliżej prawdy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie są do tego stopnia podzieleni , że jak ktoś nie napierda...la 20 godzin na dobę na jednych lub drugich to już jest stacją tej drugiej strony. PIS ma swoja tvp, PO/KO ma swój tvn a normalni, którzy mają już dosyć tego gó**a oglądają sobie polsat i chu... Wam do tego co kto wybiera, tępe siurak...
Ludzie są do tego stopnia podzieleni , że jak ktoś nie napierda...la 20 godzin na dobę na jednych lub drugich to już jest stacją tej drugiej strony. PIS ma swoja tvp, PO/KO ma swój tvn a normalni, którzy mają już dosyć tego gó**a oglądają sobie polsat i chu... Wam do tego co kto wybiera, tępe siuraki. Miłego dnia wszystkim :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane