Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie pokazujcie tego bo zaraz znajdzie się kolejny morderca Adamowicza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
1. A ile to jest "1 milion swoich pieniędzy"? 2. A to hyży rój zrezygnował już z ochrony? 3. Kazdego dnia "dzień dobry, uśmiech i życzliwość"? To już nie chce wygarniać nazistowską żelazną miotłą tych, którzy nie oddaja mu pokłonów? 4. A Ty nissin, tak jak Twój ryżawy guru, chcesz powrotu do normal...
1. A ile to jest "1 milion swoich pieniędzy"? 2. A to hyży rój zrezygnował już z ochrony? 3. Kazdego dnia "dzień dobry, uśmiech i życzliwość"? To już nie chce wygarniać nazistowską żelazną miotłą tych, którzy nie oddaja mu pokłonów? 4. A Ty nissin, tak jak Twój ryżawy guru, chcesz powrotu do normalnych stosunków z Rosją "taką, jaką ona jest"?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pomijając to ze fanem rudego nie jestem to mam do ciebie pytanie. Tu urwa jesteś zdrowy na umyśle ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Milion swoich pieniędzy to jest trochę mniej niż 15 mln za sprzedaż działek wyłudzonych od skarbu państwa,to dużo mniej niż kasa jaką konus z Żoliborza chciał wywalić na budowę srebrnych wież.Co do ochrony to właśnie tego kurdupla ochrania prywatna firma i dodatkowo setki policjantów,a to wszyskto z...
Milion swoich pieniędzy to jest trochę mniej niż 15 mln za sprzedaż działek wyłudzonych od skarbu państwa,to dużo mniej niż kasa jaką konus z Żoliborza chciał wywalić na budowę srebrnych wież.Co do ochrony to właśnie tego kurdupla ochrania prywatna firma i dodatkowo setki policjantów,a to wszyskto za państwowe pieniądze. Co do uprzejmości to mam w pamięci wypowiedź tego miłego staruszka z trybuny sejmowej,jak to gadał coś o kanaliach,zdradzieckich mo**ach itp.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@nycticorax - milcz chu-ju. I naucz się polskiej ortografii. Nie jest w niej obojętne, czy piszesz wyrazy przez "ch" lub "h". Rusku je-bany.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kacyński, to Ty też jesteś FEDORA??? Bo takie peany na cześć Tuska ma prawo wygłaszać tylko szczerze oddanie uniżony FEDORA:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Az musialem sprawdzić czy oby dzisiaj nie 1wszy kwietnia. Większych bredni to od czasów goebbelsa nie czytalem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane