Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Nienawidzą demokracji ale chcą mieć prawo głosu i chcą mi mówić co mam robić i jak mam żyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zupełnie nie przyjmując do wiadomości, że możesz mieć odmienne zadnie, odmienne uczucia, odmienne poglądy. Jeśli nie jesteś z nimi, zrobią z Ciebie lewaka, leminga, komunistę, pe**ła, w ogóle anty Polaka. To jest hołota, stworzona przez biedę, brak wykształcenia, brak perspektyw, patologię i kościół...
Zupełnie nie przyjmując do wiadomości, że możesz mieć odmienne zadnie, odmienne uczucia, odmienne poglądy. Jeśli nie jesteś z nimi, zrobią z Ciebie lewaka, leminga, komunistę, pe**ła, w ogóle anty Polaka. To jest hołota, stworzona przez biedę, brak wykształcenia, brak perspektyw, patologię i kościół. Przeraża tylko fakt, że w III dekadzie XXI wieku, takie osoby stanowią 25-30% populacji, dużego kraju w środku Europy. Na szczęście nie przybywa ich. Młodzież, nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Za jakieś 10-15 lat, stanowić będą margines, to cieszy, ale co do tego czasu ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a kto był przeciwko demokracji ze by unieważnić wybory opozycja podważała w ostatnich latach wyniki demokratycznych wyborów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeb*c wosp I agenta owsiaka, do końca świata i jeden dzień dłużej. Jakis cud z tym jeden dzień dłużej Ale cóż je*ac go I tyle.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane