Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Już nie długo wprowadza ustawowy obowiązek posiadania bombelka. Szach mat opozycjo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Grupa wiekowa powinna być 18- 35 ... Statystycznie po 40stce trudno, żeby miała dzieci bo przychodzi menopauza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Zazwyczaj menopauza występuje około 50. roku życia, aczkolwiek pierwsze objawy menopauzy mogą pojawić się kilka lat wcześniej i utrzymywać się jeszcze kilka lat po zaprzestaniu miesiączkowania. Jeśli przekwitanie rozpoczyna się w wieku 40-45 lat mówimy o wczesnej menopauzie."- medicover.pl
"Zazwyczaj menopauza występuje około 50. roku życia, aczkolwiek pierwsze objawy menopauzy mogą pojawić się kilka lat wcześniej i utrzymywać się jeszcze kilka lat po zaprzestaniu miesiączkowania. Jeśli przekwitanie rozpoczyna się w wieku 40-45 lat mówimy o wczesnej menopauzie."- medicover.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie ze 500+ to nie rozwiazanie 1500+ to juz tak bo przy takiej inflacji 500zl nic nie znaczy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najlepiej dozywotnio utrzymywac patologie elektoratu PiSu z polskich wsi...beda wierni, az sie zapija!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przepalone miliardy. 500+ miało zwiększyć dzietność, a obecnie mamy do czynienia z największym kryzysem urodzeń od lat. Polska się wyludnia i nawet ministrowie finansów w rządzie PiS nie kryją przerażenia sytuacją w kraju. 500+ to tylko kupowanie elektoratu PiSU!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane