Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ktoś kiedyś powiedział: łatwiej jest ukraść i oszukać ni wytłumaczyć komuś ,, ze jest oszukiwany…… ni i ONI to robią ……😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo prosci ludzie kubia byc oszukiwani, sekta kosciola ich tego uczy...oni chca wierzyc!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każda pomoc finasowa szczególnie płące minimalne. Robią ze mieszkania są droższe. A potem jeszcze bardziej biedaków na nie nie stać. Bo pomoce finasowe to zabieranie się do tej sprawy do d.py strony. Trzeba po prostu budować więcej mieszkań jak za Komuny! Państwo ma pełno gruntów zamiast je oddawać...
Każda pomoc finasowa szczególnie płące minimalne. Robią ze mieszkania są droższe. A potem jeszcze bardziej biedaków na nie nie stać. Bo pomoce finasowe to zabieranie się do tej sprawy do d.py strony. Trzeba po prostu budować więcej mieszkań jak za Komuny! Państwo ma pełno gruntów zamiast je oddawać dla kleru to można tam tanim kosztem stawiać nowe osiedla a potem sprzedawać obywatelom te mieszkania po kosztach budowy aby była kasa na kolejne osiedla. Nie dawać patoli za darmo tylko sprzedawać. Bo gdy się da za darmo to nie ma kasy na kolejne osiedla.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane