Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Będzie trzeba znów zabrać emeryturki tym milicjantom. Będziecie dostawać minimalną krajową emeryturę tak jak komuchy haha. Wszyscy. Kiedyś byłem przeciw temu bo komunę pamiętam tylko jako dziecko. Ale gdy sam muszę żyć w państwie policyjnym jako dorosły to jestem za. Tak już tradycja w tym kraju ze...
Będzie trzeba znów zabrać emeryturki tym milicjantom. Będziecie dostawać minimalną krajową emeryturę tak jak komuchy haha. Wszyscy. Kiedyś byłem przeciw temu bo komunę pamiętam tylko jako dziecko. Ale gdy sam muszę żyć w państwie policyjnym jako dorosły to jestem za. Tak już tradycja w tym kraju ze psom zabiera się eremy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Milicja PiSu, to jak ORMO za czasow PRL...nie chronia obywateli, jak przysieghali, tylko zkorumpowana wladze zlodziei i klamcow PiSu!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze mu kiedyś ktoś bańkę oklepie!!!! Spoko jeża!!!!!ludzie zapamietają g**ja!!!!?👍👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane