Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
Bekaj 🌟 Padawan
3 lata temu

Mularczyk niech przygotuje raport o wysokości reparacji, dodając narzut 300%.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Pisiorstwo jak szuka kasy , no to niech prędko liczą,, fachury,, ile powinien oddać kasy Watykan przez te lata okupacji👍👍👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

W latach 60-tych wypedzono Zydow z Polski, moze teraz czas na Watykanczykow...?

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
3 lata temu

Jakie qrwa reparacje, zabrać wszystko , wypędzić......... i zakazać wstępu.

0

Zglos komentarz

Reklama