Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wygląda jak bliźniaczka...musi być jakieś kazirodztwo w rodzinie!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak się je.bie swoich. Mają taką rodzinną tradycję i odpowiednie charaktery do tego procederu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ludzie nadal twierdzą, że to najlepsza władza od lat.... kiedyś czara się przeleje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale się dzielą i tak ładnie klęczą. JE Tusk, oprócz masy id**tyzmów, które mówi i robi (chyba nie chce pokonać kolegów z PIS) złożył przynajmniej jedną dobrą deklarację - prywatyzacji, żeby politycy nie mogli obsadzać swoich. Co jednak da prywatyzacja, skoro może być prowadzona na wzór tej złodziejs...
Ale się dzielą i tak ładnie klęczą. JE Tusk, oprócz masy id**tyzmów, które mówi i robi (chyba nie chce pokonać kolegów z PIS) złożył przynajmniej jedną dobrą deklarację - prywatyzacji, żeby politycy nie mogli obsadzać swoich. Co jednak da prywatyzacja, skoro może być prowadzona na wzór tej złodziejskiej Balcerka, a po jej przeprowadzeniu państwo dalej będzie dotowało pieniędzmi z budżetu lub jurgieltem z UE?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pani kuzynko!!!! Oddawaj kase złodziejko ty jedna!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane