Reklama
Reklama

Komentarze

8
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Oby nie atakował tablic głównych bo tam też jest symbol pioruna i kolejny dzwon pokroju Jasia Meli będzie poszkodowany

0

Zglos komentarz

R
raven1975 🏹 Łowca
3 lata temu

Typowy p**suarowy id***a. Kr***n nie odróżnia flagi Monako od polskiej flagi.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

może ciuchy były z monako

0

Zglos komentarz

T
twister35 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Przecież jest taka sama tylko ktoś przewrócił :)

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
3 lata temu

Aż strach pomyśleć, co prawackie dzbany zrobiłyby, gdyby zobaczyły na ulicy umundurowanego żołnierza wojsk łączności, skrzynkę instalacji elektrycznej pod wysokim napięciem albo obrazek Zeusa w podręczniku szkolnym.

0

Zglos komentarz

K
Kicktrue 😏 Szyderca
3 lata temu

Ja tam wole wypierać takie sklepy z których wyrzucają takich głąbów.:-)

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
3 lata temu

Niech się cieszy że tylko wyrzucili, a mogli do gazu wsadzić.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Trzeba było iść do Caritas sklepu , kupllbys sobie elegancka s**ienkę , de**lu!!!!!!!!!!👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

J
Javk 🌾 Wieśniak
3 lata temu

On tak na serio?

0

Zglos komentarz

C
3 lata temu

To lewacki mem Tesco już od dawna z Polski się wycofało. Oj lewaczki lewaczki wasz poziom to właśnie max co tu zaprezentowane.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Pisowski de**l

0

Zglos komentarz

Reklama