Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
Jerry_B53334 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Anżej, przesuń się trochę w PRAWO, ..moje qrwa PRAWO! Twoje LEWO !!! Będziesz moim bohaterem !!! A wszyscy wiedzą, że najlepszy bohater to martwy bohater... po prostu już nic więcej nie spie!doli.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

na jaki boczny kułwa toł , w kibitki i w kibinimater ...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Wlasciwy czlowiek, na wlasciwym miejscu... zeby tylko peron mu nie odjechal...

0

Zglos komentarz

Reklama