Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
PolejPan 🌟 Padawan
3 lata temu

Ależ pisiaki wierzą, jak i w to, że Niemcy zatruli odrę i w to, że pis odzyskał dziesiątki miliardów i rozbił mafię vatowską. Wierzą, że inflacji nie ma. Ale wierzą przede wszystkim, że pis da i dawać im będzie.

0

Zglos komentarz

A
amblin 😏 Szyderca
3 lata temu

I co z tego że mieszka więcej? Reszta to milczące tło postękująca tylko w necie a tonu nadaje te 30 procent obłąkanych pisowską propagandą..To jest żałosne.

0

Zglos komentarz

I
irek720624 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To PATOLOGIA tego kraju

0

Zglos komentarz

Reklama