Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3A kiedy było inaczej? Zawsze przed wyborami wszyscy kłamali. I będą kłamać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W dzisiejszych czasach prawda nie ma żadnej wartości. Nie tylko w polityce. Ludzi nie obchodzi rzeczywistość - wolą żyć w zakłamaniu i dobrze się z tym czują. A politycy dają im to czego oni chcą - kłamstwa. Tak się wygrywa wybory. Tak było i tak będzie. Nie pierwsze takie i zapewne nie ostatnie...
W dzisiejszych czasach prawda nie ma żadnej wartości. Nie tylko w polityce. Ludzi nie obchodzi rzeczywistość - wolą żyć w zakłamaniu i dobrze się z tym czują. A politycy dają im to czego oni chcą - kłamstwa. Tak się wygrywa wybory. Tak było i tak będzie. Nie pierwsze takie i zapewne nie ostatnie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Byłem na Słowacji można było płacić w euro jak i w PLN. Taniej wychodziło płacić w euro, i to na straganie z pamiątkami. Jeśli chodzi o ski pa*s to samo. Moradziecki ciemnotę ciemnym zawsze wciśnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane