Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
Dalekkk 🎖️ Snajper
3 lata temu

Gdyby lewak był policjantem to by przestrzegał wszystkich praw i przepisów. A prawaki to pi.rdolą bo im wolno.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

PiSiory to stare komuchy, teraz katole...Bierut kupil ich za morge ziemi w reformie rolnej, a Kaczynski za 500+! Banda pazernych analfabetow, jak powiedzial Kaczynski!

0

Zglos komentarz

R
Robertoyoo 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Lewacy nie hańbią się takim mundurem.

0

Zglos komentarz

S
3 lata temu

Jakie pasmo...?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Takie "pasmo" jak sukcesy PiSu, przez 7 lat rzadow...

0

Zglos komentarz

S
3 lata temu

Co to znaczy rzadow?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

No to się pieszy doigral. Jak on śmiał wchodzić na jezdnię przed mości króla. I tak miał szczęście bo mógł dostać z granatnika.

0

Zglos komentarz

M
Maciej40404 😏 Szyderca
3 lata temu

A trzeźwy chociaż?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Pieszy?

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Bandzior już siedzi i zabrali mu prawko???? No i ciekawe czy był trzeźwy…..😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama