Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
JOGI1972 🏹 Łowca
3 lata temu

Amoże modlitwa o spadek inflacji?

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

To może Watykan niech go zatrudni u siebie i mu płaci na utrzymanie całej kancelarii ze swoich skarbów a nie my z naszych podatków i wtedy niech się modli do woli…….😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

chyba o pkoj z kchnia.

0

Zglos komentarz

Reklama