Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie potrzeba było komunizmu, lewactwa, LGBTQ+, gender, in vitro, aborcji, legalnej eutanazji i całej tzw. "cywilizacji śmierci", żeby kościół, zamordował się sam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz rację Ci wszyscy z kościoła siedzą już w łodziach a tacy jak ty podziwiają widoki z T*tanica. Ale odpowiadając na twoje pytanie w tytule to odpowiadam twoj pis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kościół przetrwa. Jest za bogaty, sprzedając swoje i nie swoje dobra, przeciągnie agonię i dalej będzie mieszał w głowach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Egzystencja sekty kosciola, jest zbudowana na wiernych owieczkach i baranach a tych w Polsce i Europie coraz mniej, z roku na rok!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jest chyba aktualna sytuacja tego kraju.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kościół przetrwa, bramy piekielne go nie prze mogą. Najpierw jeszcze upadnie ogarnięty duchem antychrysta, później się odrodzi, oczyszczony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A może lewaki. Kościół już nie raz przeżywał takie napady de**li którzy myślą ,że są mądrzejsi .schizy, rozłamy itd co jakiś czas zbiera się grupka palantów i co ? A kościół trwa nadal wiara ludzi jest silniejsza od gamoni co paradują w damskich łaszkach i propagują że to normalne ,ostatnio słyszałe...
A może lewaki. Kościół już nie raz przeżywał takie napady de**li którzy myślą ,że są mądrzejsi .schizy, rozłamy itd co jakiś czas zbiera się grupka palantów i co ? A kościół trwa nadal wiara ludzi jest silniejsza od gamoni co paradują w damskich łaszkach i propagują że to normalne ,ostatnio słyszałem że jest jeszcze jedna grupa poronionych ludzi ,,elfy,, ja pier ... I wy macie się za takich postępowych przecież to już do psychiatry odklejeńce powini chodzić albo być zamykani.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chodząc co niedzielę do kościoła nie zauważam na szczęście spadku wiary. Kościół pełny. A Wasze memy o upadku świadczą tylko o Waszych kompleksach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane