Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"Wystarczy odjechać kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy, minąć te wszystkie piękne osiedla nowych bloków i domów, pojechać na prowincję, wejść do lokalnego sklepu i zderzyć się z biedą. Tutaj nie ma rozmów o wstawaniu z kolan a jeśli ktoś przez przypadek wspomni o Kaczyńskim lecą przekleństwa. Na p...
"Wystarczy odjechać kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy, minąć te wszystkie piękne osiedla nowych bloków i domów, pojechać na prowincję, wejść do lokalnego sklepu i zderzyć się z biedą. Tutaj nie ma rozmów o wstawaniu z kolan a jeśli ktoś przez przypadek wspomni o Kaczyńskim lecą przekleństwa. Na polskiej wsi i w małych miasteczkach zapanował strach przez biedą, zimnem, brakiem prądu. Pieniędzy nie starcza na nic. Ludzie nie są głupi, wbrew temu co uważa Morawiecki, potrafią dobrze liczyć. I policzyli, że PiS ich okradł. Naiwność ludzka się kończy tam, gdzie zaczyna głód."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiejska holota analfabetow z polskich wsi i zakladow psychiatrycznych, wybrala holote drobnych cwaniaczkow Kaczynskiego, do wladzy i oni teraz rzadza tym zacofanym narodem...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane