Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Dobry wyborca to głupi wyborca. Poparzcie naRosję i jej społeczeństwo. To samo PiS chce zrobić w Polsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Udało się w 30-35% zakładanego planu. Na szczęście jesteśmy w UE i strefie Schengen, dzięki temu możliwości poznawcze Polaków, są zdecydowanie większe niż Rosjan. Do tego, nie udało się przeprowadzić tzw. repolonizacji, czyli likwidacji bądź podporządkowania mediów niezależnych, internet też nie jes...
Udało się w 30-35% zakładanego planu. Na szczęście jesteśmy w UE i strefie Schengen, dzięki temu możliwości poznawcze Polaków, są zdecydowanie większe niż Rosjan. Do tego, nie udało się przeprowadzić tzw. repolonizacji, czyli likwidacji bądź podporządkowania mediów niezależnych, internet też nie jest jeszcze cenzurowany, choć jak przypuszczam jest już "monitorowany". Jeżeli jednak PiS, jakimś cudem wygra wybory, to wszystko się zmieni. Oni, nie będą mieli skrupułów i wyprowadzą wojsko na ulice, jak PZPR. Z resztą, taki pomysł już był, podczas protestów kobiet.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane