Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2No i co? W końcu się nauczy. Kiedyś z Tuska też się śmiali że stęka, męczy nie na temat i się chłop w końcu wyrobił. Z tego teraz jest większy ubaw, ale jest ubaw.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taa, cały czas się uczy... i cytując klasyka "wszystko jak krew w piach". Zresztą skoro się nie nauczy to niech zamknie gębę. To że siebie ośmiesza to szczegół, w Polsce ludzie widzą jaki z niego błazen, ale on przy tym ośmiesza 38-milionowy kraj i tu już nie ma powodów do śmiechu dla świadomych, ni...
Taa, cały czas się uczy... i cytując klasyka "wszystko jak krew w piach". Zresztą skoro się nie nauczy to niech zamknie gębę. To że siebie ośmiesza to szczegół, w Polsce ludzie widzą jaki z niego błazen, ale on przy tym ośmiesza 38-milionowy kraj i tu już nie ma powodów do śmiechu dla świadomych, nie ogłupionych partyjną propagandą tv-p**s Polaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pojedź do Krakowa, pogadaj z ludźmi ze Śródmieścia i z Kazimierza co go znają od dziecka, od dawna, to nie będziesz na niego patrzył tylko jak na błazna, ale z dużo szerszej perspektywy, niestety tej negatywnej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedno tu (po ti) za dużo. A poza tym to ok, dostanie swoje dwie herbaty do pokoju 22
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane