Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2A pan lis jak byl żolnierzem lewackim i lizał rodziny Niemca z rudym na czele oczywiście biorąc kasę nie mała mówię tu nie tylko o pensji to już było ok haha palan......
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O widzę wściekłość ? Prawda zabolała ? Najwidoczniej nawet ty, mimo inteligencji bezobjawowej widzisz i czujesz, że to koniec. Co raz śmieszniejsze są te wasze wysrywy sPiSgańce, widać w nich panikę, a nawet strach. P.S. Wyczekiwany duszpasterz już był ? Rów wypolerowany (duszpasterza) jak sądzę.
O widzę wściekłość ? Prawda zabolała ? Najwidoczniej nawet ty, mimo inteligencji bezobjawowej widzisz i czujesz, że to koniec. Co raz śmieszniejsze są te wasze wysrywy sPiSgańce, widać w nich panikę, a nawet strach. P.S. Wyczekiwany duszpasterz już był ? Rów wypolerowany (duszpasterza) jak sądzę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hehe kolega widzę dalej żyje w utopi cóż większości może i nie będzie choć jeszcze do wyborów dużo może się wydarzyć i na + i tak samo na - problem jednak większy wy lewaczki macie bo wasza polityka opiera się tylko na narzekaniu ale żeby mieli swój program żeby ludzi przekonać toooo słabo .chociaż...
Hehe kolega widzę dalej żyje w utopi cóż większości może i nie będzie choć jeszcze do wyborów dużo może się wydarzyć i na + i tak samo na - problem jednak większy wy lewaczki macie bo wasza polityka opiera się tylko na narzekaniu ale żeby mieli swój program żeby ludzi przekonać toooo słabo .chociaż czekaj ostatnio u mazurka słyszałem że Platfusy chcą zwiększenia wieku emerytalnego no to winszuje oby tak dalej . Po 2 cymbały nie potrafią się dogadać by założyć koalicję a ostatecznie widać jakie rządy by nastały opłacani przez Niemcy i dalej wyprzedawanie polski hehe niby w imię unijnych dyrekty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chodorku-odorku, podniesienie wieku emerytalnego jest zapisane w tzw 'kamieniach milowych' które podpisał MM.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane