Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Jakoś Fedora nie widać Cię na protestach...Czyżby mentalność chłopa pańszczyźnianego / pańszczyźnianej chłopki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz ochronke milicji i jesteś lepszy kryptogeju🤭🤭🤭
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomnę jeszcze, że Chlebowski (kiedyś wysoko w PO) za załatwianie interesów "hazardowych" na cmentarzu wyleciał nie tylko z PO ale w ogóle z polityki. Gilowska (kiedyś bardzo wysoko w PO) za nepotyzm wyleciała z PO, ale PiS przyjął ją z otwartymi ramionami. Te afery (plus Rywin, Nowak itp.) kiedy...
Przypomnę jeszcze, że Chlebowski (kiedyś wysoko w PO) za załatwianie interesów "hazardowych" na cmentarzu wyleciał nie tylko z PO ale w ogóle z polityki. Gilowska (kiedyś bardzo wysoko w PO) za nepotyzm wyleciała z PO, ale PiS przyjął ją z otwartymi ramionami. Te afery (plus Rywin, Nowak itp.) kiedyś wydawały się takie poważne, a według dzisiejszych pisowskich standardów to już nawet nie afery, to "normalna" partyjna działalność. No, ale tak to jest, gdy państwem rządzi mafia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a co tam z wyjaśnianiem kamienic od suchockiej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane