Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ale czemu się dziwić? Złodzieje bez żadnych podstaw moralnych kradną bo to ich natura. Że tak powiem: normalna rzecz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niekoniecznie 8.. mają jeszcze dwa wyjścia 1. - dołączenie do wojny na Ukrainie, do czego PiSiory razem z PO prą ze wszystkich sił, co widać po narracji obu ugrupowań i przekazu ch medialnych sługusów; 2. wprowadzenie stanu wyjątkowego... lub skorzystanie z obu możliwości....mam złe przeczucia w zwi...
niekoniecznie 8.. mają jeszcze dwa wyjścia 1. - dołączenie do wojny na Ukrainie, do czego PiSiory razem z PO prą ze wszystkich sił, co widać po narracji obu ugrupowań i przekazu ch medialnych sługusów; 2. wprowadzenie stanu wyjątkowego... lub skorzystanie z obu możliwości....mam złe przeczucia w związku z pogłoskami o planowanej wizycie Józia Bideta w Polsce..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane