Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Tzn. kto jest fanatykiem ktoś kto broni wartości,ojczyzny,tradycji ? Anariachia zawsze prowadziła i tak do zguby .bo ludziom od nadmiaru tej tolerancji odbija coś co ostatnio się dowiedziałem osoby które identyfikują się tym że są elfami. No ja pier... To przecież już psychiatra powinien badać a nie...
Tzn. kto jest fanatykiem ktoś kto broni wartości,ojczyzny,tradycji ? Anariachia zawsze prowadziła i tak do zguby .bo ludziom od nadmiaru tej tolerancji odbija coś co ostatnio się dowiedziałem osoby które identyfikują się tym że są elfami. No ja pier... To przecież już psychiatra powinien badać a nie wkręcać ludziom że to jest spoko i normalne. Przykre ale chyba jedynym dla ludzi katalizatorem od takiego syfu jest wojna. Gdzie większość takich ciot np. W damskich ciuszkach facetów co sobie cycki przyprawiają giną już w pierwszej fazie silne jednostki dadzą sobie radę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co to jest anariachia ? Jakiś pisowski stan umysłu, lub braku umysłu, czego jesteś sztandarowym przykładem ? Naziści też bronili wartości, tradycji i ojczyzny. Piszesz o "nadmiarze" tolerancji ? Jak bardzo to podobne to idei nazistowskich właśnie. Widzisz, człowiek normalny, koncentruje się na swoim...
Co to jest anariachia ? Jakiś pisowski stan umysłu, lub braku umysłu, czego jesteś sztandarowym przykładem ? Naziści też bronili wartości, tradycji i ojczyzny. Piszesz o "nadmiarze" tolerancji ? Jak bardzo to podobne to idei nazistowskich właśnie. Widzisz, człowiek normalny, koncentruje się na swoim życiu, swojej rodzinie, żonie, dzieciach, psie i generalnie w du**e ma tych, którzy twierdzą, że są elfami. W du**e ma tych, co zakładają czarne s**ienki i twierdzą, że "posłał" ich Bóg, dopóki nie zaczynają gwałcić ministrantów. Dziwne, że akurat to, w ogóle ci nie przeszkadza. Przypadek ? N
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaka tradycja czy wartości ? przypomnę o zakonie krzyżackim a nie wolno zapominać, że był to po prostu katolicki zakon podległy papieżowi. Przypomnijmy, że patronką krzyżackich morderców była... Najświętsza Maria Panna – ta sama, która jest Królową Polski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kompulsywnie nienawidzą PISu, ajak zobaczę gdzieśMorawieckiego to mi nie staje 3 dni.Qrwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane