Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Tylko dzięki PO rządzi PiS. Dziękujemy wam lepszy sorcie na czele z trokami za wypędzenie polski w ręce kato-świrów. Kiedyś dopadnę jednego z was i zrobię live, bo muszę usłyszeći zobaczyć na żywo że można być takim id**tą. Mimo tylu bzdur dalej nie wierzę, uważam że po prostu ktoś wam płaci
Tylko dzięki PO rządzi PiS. Dziękujemy wam lepszy sorcie na czele z trokami za wypędzenie polski w ręce kato-świrów. Kiedyś dopadnę jednego z was i zrobię live, bo muszę usłyszeći zobaczyć na żywo że można być takim id**tą. Mimo tylu bzdur dalej nie wierzę, uważam że po prostu ktoś wam płaci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To dzieki glupocie narodu, ktory uwierzyl w przedwyborcze klamstwa PiSu i propagande z ambony!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Reszta polityków świeci przykładem (oczywiście wyłączając okres, w którym sami rządzili;))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiem tylko wiara z ( | ) nie pochodzi zawsze jest jakiś powód. Jakiś cud prorok czy UFO. Wszyscy wiemy jaki i mogę to napisać tylko po co? mi nikt za to nie zapłaci a tobie za nie napisanie i głoszenei cudów zapłacą. Rządu PO zawiodły zbyt wilu ludzi. Zawiodły do tego stopnia ze diabła wybiora aby b...
Wiem tylko wiara z ( | ) nie pochodzi zawsze jest jakiś powód. Jakiś cud prorok czy UFO. Wszyscy wiemy jaki i mogę to napisać tylko po co? mi nikt za to nie zapłaci a tobie za nie napisanie i głoszenei cudów zapłacą. Rządu PO zawiodły zbyt wilu ludzi. Zawiodły do tego stopnia ze diabła wybiora aby było inaczej. Najlepsze co PO może dla polski zrobic to zniknąć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane