Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
zbigi 😏 Szyderca
3 lata temu

Miałem zagłosowac na AgroUnie,ale nie na Gowina...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

agrounia to twór typowo pod stołki ani oni z rolnictwem nie mają nic wspólnego ani z ekonomią mają parcie na koryto poza tym zmieniają poglądy częściej niż ten ministrant z tvnu

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
3 lata temu

Uczcie się języków obcych. Ruski, chiński jak chcecie zostać w kraju, wszelkie inne, jak chcecie iść za przykładem Marysi i Fryderyka.

0

Zglos komentarz

A
arkos72 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Procent id****w w polskim społeczeństwie na stałym poziomie ponad 30%. Przykre.

0

Zglos komentarz

Reklama