Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dali wam prawaki z mopsu i co jesteście bogatsi czy biedniejsi niż 7 lat temu? Przeliczcie sobie ile mieszkań ile żarcia możecie dziś kupić razem z 500 plusami a ile za PO bez 500 plusów. Ja mogłem więcej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mialem szacunek dla Ciebie Vacarius.. ale uzywasz drugiego konta.. i powiem ci prosto w oczy!!! Przrstan pic!!!!! Bredzisz i pi3rd0lisz juz bez sensu.. z Caleankiem to juz chyba w sline za kioskiem poszliscie.. pis to nie prawica.. !!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomne tylko.. nie stral w Ciebie Fedora.. lubie Ciebie i Twoje wstawki.. bo trafiasz w punkt.. ale zapominasz ze nawet hity takie jak:"Ona czuje we mnie biede.. bo wpo34dalam chleb z pasztetem".. powstaly za Tuska.. Tusk byl swietny w splacaniu dlugu narodowego i w stosunkach miedzynarodowych.....
Przypomne tylko.. nie stral w Ciebie Fedora.. lubie Ciebie i Twoje wstawki.. bo trafiasz w punkt.. ale zapominasz ze nawet hity takie jak:"Ona czuje we mnie biede.. bo wpo34dalam chleb z pasztetem".. powstaly za Tuska.. Tusk byl swietny w splacaniu dlugu narodowego i w stosunkach miedzynarodowych.. geniusz.. ale zapomnial o lidziach.. ktorzy nawet wymyslili powiedzenie: "Bral bym jak komornik komode".. ludzie przerazeni odbieraniem dzieci z powodu biedy zaglosowali na kaczke.. ludzie boja sie glodu.. czesc spoleczenstwa bedzie potrzebowac wsparcia.. ale wiekszosc jest produktywna.. ale zaczyna
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyzywaliscie Polakow od cebulakow za Tuska.. cebula to ostatnia deska ratunku.. jesli jestes naprawde ze lzami w oczach glodny.. idziesz do szkoly.. uczysz sie pilnie.. ale nie wiesz ze uczysz sie pracowac dla kogos.. a nie dla siebie.. wiekszosc z was nie ma nawet motywacji aby zastartowac wlasna d...
Wyzywaliscie Polakow od cebulakow za Tuska.. cebula to ostatnia deska ratunku.. jesli jestes naprawde ze lzami w oczach glodny.. idziesz do szkoly.. uczysz sie pilnie.. ale nie wiesz ze uczysz sie pracowac dla kogos.. a nie dla siebie.. wiekszosc z was nie ma nawet motywacji aby zastartowac wlasna dzialalnosc.. Republikanie w USA to prawica.. ich celem jest sprzatanie i cerowanie rozrzutnych wydatkow lewicy.. zacisniecie pasa.. obnizenie podatkow i zrestartowanie rynku... dlatego Polacy w US sa w wiekszosci prawicowi.. a pis to nie prawica. To socjalisci.. okay komuchy dka tych co nie zrozumi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane