Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2ue powinna wstrzymać dopłaty dla rolników
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Byłoby super. W końcu ziemia by staniała, ludzie zaczęli uprawiać i hodować co by chcieli. Oczywiście w zamian Polska powinna wypowiedzieć wszystkie układy odnośnie rolnictwa, id**tyzmów zielonych ładów i CO2, przestać opłacać składki i podatki unijne. Otworzyć kopalnie. Ale to nie z tym rządem....
Byłoby super. W końcu ziemia by staniała, ludzie zaczęli uprawiać i hodować co by chcieli. Oczywiście w zamian Polska powinna wypowiedzieć wszystkie układy odnośnie rolnictwa, id**tyzmów zielonych ładów i CO2, przestać opłacać składki i podatki unijne. Otworzyć kopalnie. Ale to nie z tym rządem. Przypomnę, że cały niemiecki projekt Europa Środkowa z I WŚ, po wyłamaniu się Polski, bierze w łeb. UE to był piękny projekt, niestety za****y przez czerwonych i brunatnych komisarzy oraz przekupnych urzędników.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To bardzo ciekawe, bo Polska nie podpisała tak zwanej Karty Praw Podstawowych, ba zastrzegła w układach, że jej zapisy w Polsce nie będą obowiązywały. Może jakiś arbitraż międzynarodowy, np. przed jakimś sądem w Stanach lub Indiach? Nie wypłacanie tych środków implikuje również odsetki, które Pols...
To bardzo ciekawe, bo Polska nie podpisała tak zwanej Karty Praw Podstawowych, ba zastrzegła w układach, że jej zapisy w Polsce nie będą obowiązywały. Może jakiś arbitraż międzynarodowy, np. przed jakimś sądem w Stanach lub Indiach? Nie wypłacanie tych środków implikuje również odsetki, które Polsce się należą oraz odszkodowania. Pomijając, że brak tych środków (i tak zostałyby rozkradzione lub wydane bez sensu) jest dla Polski korzystny, to bezczelność czerwonych i brunatnych komisarzy jest bezprecedensowa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To te madrosci zacofango elektoratu PiSu, za miliardy na propagande dla wiejskiego elektoratu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane