Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Kaczor okrada Polskę! Ale nie dla siebie tylko dla swoich. A sam to już se szykuje trumnę. I zostawi nam tu swoich u władzy i z trumny będzie się z nas śmiał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczor okrada Polskę! Ale nie dla siebie tylko dla swoich. A sam to już se szykuje trumnę. I zostawi nam tu swoich u władzy i z trumny będzie się z nas Polaków śmiał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczor jaki jest każdy wie ale czy zostawi swoich u władzy? Brak faceta z kotem to raczej wojna w całym tym zlepku prawicy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No nie sądze sanacja się nie rozpadła po śmierci piłsudskiego. Bo poza wodzem tam były same miernoty. A miernoty się nie biją pomiędzy sobą. Tylko potem przegrywają wojny. Wchodzą w sojusze z aliantami gdy mogli albo z hitlerem jak Węgry albo z ruskimi. Wtedy na prwnie nie zginęłoby w Polsce kilkadz...
No nie sądze sanacja się nie rozpadła po śmierci piłsudskiego. Bo poza wodzem tam były same miernoty. A miernoty się nie biją pomiędzy sobą. Tylko potem przegrywają wojny. Wchodzą w sojusze z aliantami gdy mogli albo z hitlerem jak Węgry albo z ruskimi. Wtedy na prwnie nie zginęłoby w Polsce kilkadziesiąt milionów Polaków przynajmniej. Sanacja wybrała najgorszego sojusznika jako dyktatura a nie demokracja byli jedynym panstwem w aliantach. Dlatego ich ignorowali nawet w londynie ale polskie złoto przyjęli. Nawet tam w Londynie nie chciano ratować dyktatury a gdzie do dziś złoto IIRP?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to że w pisie to same miernoty to wiem. Ale wielu z nich to miernoty z wielkimi aspiracjami. Póki nie zobaczymy nekrologu na pierwszej stronie to każdy ma prawo do swojego zdania
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane