Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawda o jest mój były pracownik potwierdził to swoim zachowaniem i obyciem. Nie dość,że cham to do tego złodziej. Brał przykład od najlepszych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widziałem w ciągu kliku ostatnich lat, co najmniej kilkanaście przypadków zdeklarowanego i ideowego pisiora, który wyleciał z pracy za: i tu w kolejności: kradzież, pijaństwo, bumelki (najczęściej związane z pijaństwem), brak zaangażowania i chęci do nauki wykonywanej pracy i nieumiejętność pracy ze...
Widziałem w ciągu kliku ostatnich lat, co najmniej kilkanaście przypadków zdeklarowanego i ideowego pisiora, który wyleciał z pracy za: i tu w kolejności: kradzież, pijaństwo, bumelki (najczęściej związane z pijaństwem), brak zaangażowania i chęci do nauki wykonywanej pracy i nieumiejętność pracy zespołowej, niechęć do współpracy i "dogadania" się z resztą zespołu. Pisiaki to po prostu leniwa patola, która uwierzyła, że jest elitą i wszystko się jej należy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane