Reklama
Reklama

Komentarze

9
N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Oryginalny tytul: Żeby tylko "żołnierz" ale to GENERAŁ!, nie bardzo rozumiem dlaczego admin zmienil?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Alarm w centrali, liczcie trolli PiSu...

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Pisiorstwo do tego również trzyma o awansuje tych generałów , zeby podkreślić ,, wagę,, tego posła……. Zenada!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
andre165 😏 Szyderca
3 lata temu

kolejny lizodup

0

Zglos komentarz

J
Jacek3010 😏 Szyderca
3 lata temu

Ten w mundurze degradacja do szeregowca. Ten z laską do domu starców

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
3 lata temu

Szeregowy również powinien znać zapisy Regulaminu Ogólnego SZ RP.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
3 lata temu

Pan Generał powinien wziąć do ręki Regulamin Ogólny SZ RP, polecam tę lekturę.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
3 lata temu

Szeregowy również powinien znać zapisy Regulaminu Ogólnego SZ RP.

0

Zglos komentarz

E
e-ronin 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Po takich gestach poznaje się żołnierzy, niezależnie od szczebla. Miękki symulant zasalutuje, ten z powołania nie zasalutuje.

0

Zglos komentarz

Z
zib44 🌾 Wieśniak
3 lata temu

czopek salutuje konusowi z domu starców ***** ***

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Premierowi należy się szacunek

0

Zglos komentarz

H
hatson 😏 Szyderca
3 lata temu

Szacunek nalezy sie kazdemu, a bylym premierom nie oddaje sie honorow.

0

Zglos komentarz

Reklama