Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ile dworczyk razy zapomniał w oświadczeniu o udziałach w szkole? 14, czy więcej? Ale Nowaka za zegarek wyrzucili! To są te standardy i różnica między PiSdzielczą mafią i cywilizowanym światem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rycha teraz nie widać i nie słychać, bo pewnie siedzi w piwnicy i rozpisuje wszystko na kilometrówki. Pomijając te nierówne standardy zainteresowania tematem w zależności od opcji politycznej, prawda jest taka, że jak któryś z polityków coś zaszfidlował, podpieprzył i generalnie umoczył w ciemnym in...
Rycha teraz nie widać i nie słychać, bo pewnie siedzi w piwnicy i rozpisuje wszystko na kilometrówki. Pomijając te nierówne standardy zainteresowania tematem w zależności od opcji politycznej, prawda jest taka, że jak któryś z polityków coś zaszfidlował, podpieprzył i generalnie umoczył w ciemnym interesie, to powinien być rozliczany, bez względu na przynależność.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane