Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie tak dawno temu (bodajże w piątek), odbyłem arcyciekawą rozmowę z osobnikiem o nicku @elkaesiak. Gość stwierdził, że sprawdził i nie ma żadnych nieruchomości w podanych lokalizacjach, nikt nic nie kupił i nie dostał, a cała mega afera, przez którą w każdym normalnym kraju cały gabinet podałby się...
Nie tak dawno temu (bodajże w piątek), odbyłem arcyciekawą rozmowę z osobnikiem o nicku @elkaesiak. Gość stwierdził, że sprawdził i nie ma żadnych nieruchomości w podanych lokalizacjach, nikt nic nie kupił i nie dostał, a cała mega afera, przez którą w każdym normalnym kraju cały gabinet podałby się do dymisji to bzdura. Ciekawe. Czarnek potwierdził, że nieruchomości są, a pieniądze popłynęły do "wnioskodawców". No to jak ? Tak po pisowsku jest, ale nie ma ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie nazywajcie "ministrem" tego czegoś, tej cholernej ameby z wrednym ryjem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane