Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

No właśnie a gdzie teraz siedzą na stołkach piekne ,, lalunie,, jakby nie patrząc fachury jaszczebia?????😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

K
krzywojapy 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Odleciały tak jak jaszczomb z inflacją

0

Zglos komentarz

J
Jabusjc 😏 Szyderca
3 lata temu

Wersja współczesna to lachon z dzbanem. Nie obrażajmy dziewczyn w walentynki

0

Zglos komentarz

I
ibes 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Qrwa z dzbanem

0

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
3 lata temu

Wersja współczesna jest z pustym dzbanem.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

***** ***

0

Zglos komentarz

Reklama