Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6To przelicz to na zl.. po dzisiejszym kursie.. to lezka sie zakreci.. tyle kosztuje nas jeden czlowiek.. ktory sam nic nie moze ale trzyma szacha nad starcem ktory za wszelka cene chce utrzymac wladze... jak przyjdzie ten moment ze nie bedziesz wiedzial czy wystarczy ci aby wlac do baku i jeszcze na...
To przelicz to na zl.. po dzisiejszym kursie.. to lezka sie zakreci.. tyle kosztuje nas jeden czlowiek.. ktory sam nic nie moze ale trzyma szacha nad starcem ktory za wszelka cene chce utrzymac wladze... jak przyjdzie ten moment ze nie bedziesz wiedzial czy wystarczy ci aby wlac do baku i jeszcze na chleb.. to przypomnij sobie o tych pieniadzach ktore tobie zabrali na focha jednego czlowieka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A worek, baton, czy traktor ci powiedzą, że PiS jest super i będą dalej na nich głosować. Bo dajom pinionżki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za to im placa lub maja prikaz w ktoryms lokalnym biurze ,jest ich tu conajmniej kilku z roznymi kontami. Komentuja wlasne posty plusuja swoje i minusuja kazdy negatywny komentarz nieudacznikow z mafi rzadzacej . Nikt umiejacy czytac i pisac z dostepem do neta nie jest propisuarowy jak nie ma z t...
Za to im placa lub maja prikaz w ktoryms lokalnym biurze ,jest ich tu conajmniej kilku z roznymi kontami. Komentuja wlasne posty plusuja swoje i minusuja kazdy negatywny komentarz nieudacznikow z mafi rzadzacej . Nikt umiejacy czytac i pisac z dostepem do neta nie jest propisuarowy jak nie ma z tego bezposrednich korzysci . Trudno jest mi uwierzyc ze ktos moglby byc tak glupi .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szkoda że te miliardy to nie miał być prezent od unii. Ciekawe co powiecie jak trzeba będzie to zacząć spłacać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te pieniądze wyszły by Polakom bokiem. Raz że to nie prezent a dwa to jak pożyczka z MFW. Ludzie, ogranijcie się.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niepodległość nie ma ceny. PIS nie sprzeda się tak jak platfusy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane