Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Po nic. Jak zawsze w PiS-ie, przepieprzają nieswoją kasę na głupoty. Zresztą wszystko u nich, co patriotyczne, to nietrwałe. Tzw. do pierwszego deszczu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To worek czy baton???? A może Elkaesiak???? Oni wszyscy mają tak samo tępe mo**y, trudno rozpoznać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy ten de**l że zdjęcia, ma wieczne zaparcia? Czy tylko mi się zdaje?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS to partia zrzeszajaca najgorsza holote... Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu -...
PiS to partia zrzeszajaca najgorsza holote... Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof. Maciej Górecki kilka dni temu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane