Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Pisowscy de**le gdzie są pieniądze?????? Podobno uszczelnili VAT. Powinniśmy mieć kolosalne nadwyżki, a mamy kolosalny dług. Może worek baton albo olosrolo - miejscowi tytani intelektu wyjaśnią ten fenomen.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo ci de**le tylko to potrafią. Są za głupi żeby wybiec myślami na rok do przodu. Dla nich liczy się tylko to żeby tu i teraz się nażreć, nachlać piwska, posłuchać disco polo. Nic więcej nie potrzebują. Dajesz takiemu de**lowi kilka stów i możesz go kopać w d**e, możesz mu nas**ć na łeb, a on jes...
Bo ci de**le tylko to potrafią. Są za głupi żeby wybiec myślami na rok do przodu. Dla nich liczy się tylko to żeby tu i teraz się nażreć, nachlać piwska, posłuchać disco polo. Nic więcej nie potrzebują. Dajesz takiemu de**lowi kilka stów i możesz go kopać w d**e, możesz mu nas**ć na łeb, a on jeszcze podziękuje. Ludzki żużel.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
prawnuki to będą splacać po PO po pisie następne pokolenia... a po tym jak podpisali zobowiązania przy KPO to nie będą mieli z czego spłacać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie tylko prawnuki ale już MY spłacamy pisowskie długi - wysoka inflacja jest bardzo na rękę rządowi, bo sprawia, że realna wartość zadłużenia spada i to my za to płacimy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
my i nasze dzieci to spłacamy długi po i sld psl pis będzie spłacać 3 pokolenie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane