Reklama
Podobno - tak mówi prezes PiS - uczciwi ludzie nie mają się czego bać...

Podobno - tak mówi prezes PiS - uczciwi ludzie nie mają się czego bać...

przez FED0RA — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
A
adampos 😏 Szyderca
3 lata temu

Choroby się nie komentuje!

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Olosrolo i co ty na to???? Głosuj dalej na tych złodziei.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
3 lata temu

@elkaesiak, odniesiesz się jakoś sensownie, czy dalej "ahahahha i :D:D:D:D" ?

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Elkaesiak sensownie?????? 🤣🤣🤣🤣🤣. No teraz to doj....bałeś. Ten de**l jeszcze nigdy nic sensownie nie napisał.

0

Zglos komentarz

Reklama