Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"W 1991 roku Adam Glapiński został ministrem współpracy gospodarczej z zagranicą w rządzie Jana Olszewskiego. Zasłynął na tym stanowisku wprowadzeniem koncesji na handel paliwami. Podobno, firmy za uzyskanie koncesji paliwowej, zmuszane były do płacenia ogromnych łapówek na Porozumienie Centrum Jaro...
"W 1991 roku Adam Glapiński został ministrem współpracy gospodarczej z zagranicą w rządzie Jana Olszewskiego. Zasłynął na tym stanowisku wprowadzeniem koncesji na handel paliwami. Podobno, firmy za uzyskanie koncesji paliwowej, zmuszane były do płacenia ogromnych łapówek na Porozumienie Centrum Jarosława Kaczyńskiego. Taka sytuacja doprowadziła do gigantycznych niedoborów paliwa na rynku i w konsekwencji – do wybuchu tzw. afery paliwowej (nielegalny obrót paliwami na ogromną skalę przez struktury mafijne). Na aferze paliwowej budżet państwa stracił wiele miliardów złotych. W nielegalny p
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
naczelny satyryk NBP . Takiego Muppet Show w polsce nie było od wieków , tj nie pojęte. ja mam wrażenie ze oni wenątrz organizują konkursy na największego dzbana roku i fik 1 miejsce zaraz idzie na ministra najmniej :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane