Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"Szef NIK poruszył też pewien niewygodny dla obozu władzy temat – kontrolę w Orlenie. Izba chce zbadać dwie kwestie – fuzję z Lotosem oraz wydatki Fundacji Orlen. Spółka jednak odmówiła, prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, odnosząc się do sprawy, stwierdził, że nie ma podstawy prawnej do po...
"Szef NIK poruszył też pewien niewygodny dla obozu władzy temat – kontrolę w Orlenie. Izba chce zbadać dwie kwestie – fuzję z Lotosem oraz wydatki Fundacji Orlen. Spółka jednak odmówiła, prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, odnosząc się do sprawy, stwierdził, że nie ma podstawy prawnej do podjęcia kontroli przez NIK w Orlenie. Banaś zawiadomił w tej sprawie prokuraturę." - crowdmedia.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tego PiS sie najbardziej boi, minusy trolli tylko to potwierdzaja!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane