Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kowalski krzyczy że wina Tuska a Ziobro mówi że nie było tłustego czwartku
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze należałoby dodać powstanie zarządu spółki skarbu państwa który brałby wypłaty przez najbliższe trzy lata
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widze że towarzystwo wzajemnej adoracji jakieś skromniutkie trochę ponad setka z czego polowa wioskowych ekspertów posiada kilka kont.Autor wrzutki maniak widzący wszędzie pis. Może gdyby więcej czasu poświęcił pracy a nie siedzeniu na wiosce i demotach to by mu się polepszylo. Polecam wizytę u spec...
Widze że towarzystwo wzajemnej adoracji jakieś skromniutkie trochę ponad setka z czego polowa wioskowych ekspertów posiada kilka kont.Autor wrzutki maniak widzący wszędzie pis. Może gdyby więcej czasu poświęcił pracy a nie siedzeniu na wiosce i demotach to by mu się polepszylo. Polecam wizytę u specjalisty bo to ewidentnie jakieś zaburzenia psychiczne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane