Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Weź daj już spokój z tym tuskiem. Razem z kaczyńskim powinien już dawno siedzieć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rzeczywiście, był po 2 zł. A benzyna w tym czasie po 6,70. Dolar z 2zł na początku nierządów rudego 2zł, pod koniec - 3,90 (100% do góry) . Nie było covida i wojny do której swą polityką pośrednio doprowadził. Było zabieranie dzieci rodzicom z powodu ich ubóstwa. Było niepłacenie grubych miliardów p...
Rzeczywiście, był po 2 zł. A benzyna w tym czasie po 6,70. Dolar z 2zł na początku nierządów rudego 2zł, pod koniec - 3,90 (100% do góry) . Nie było covida i wojny do której swą polityką pośrednio doprowadził. Było zabieranie dzieci rodzicom z powodu ich ubóstwa. Było niepłacenie grubych miliardów podwykonawcom. Było lizanie d**y makreli i putinowi. Było...itd, itp
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Aleś wybił.... Jeszcze kryzys światowy! To też była wina Tuska, że go w Polsce nie poczułeś. Cena benzyny - 2007 - 4,20,- 2014 - 5,30,- . Więc NIE KŁAM!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane