Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4zawsze to lepiej jak Bogdan Klich udawać, że nie widzi ręki Kaczyńskiego, nieprawdaż? POkraka to POkraka po prostu zwykłe chamidło, który w imię politycznych geszefcik udaje przygłupa. PO to jednak partia prostaczków
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz tu dzisiaj pisowski id**to wstawkę jak kaczor nie podał ręki Dudzie. PiS to jednak partia prostaczków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Martusia zawsze dziewica też opluła dudusia ale ten śm**ć olosrolo udaje że tego nie widział i chuuj mu w ten pusty łeb
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On za to gó*****e 500+ nie widzi żadnego pisowskiego k.u.r e.s.t.w a i złodziejstwa. On za to gó*****e 500+ będzie bronił kaczora nawet jak ten mu nasra na łeb. To taka typowa pisowska k.u.r.w.a bez grama honoru. Rzucasz śm***iowi ochłap i możesz z nim robić co chcesz. Odpad, ludzki żużel.
On za to gó*****e 500+ nie widzi żadnego pisowskiego k.u.r e.s.t.w a i złodziejstwa. On za to gó*****e 500+ będzie bronił kaczora nawet jak ten mu nasra na łeb. To taka typowa pisowska k.u.r.w.a bez grama honoru. Rzucasz śm***iowi ochłap i możesz z nim robić co chcesz. Odpad, ludzki żużel.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I oto jest przykład wzorowego zaorania pisowskiego fanatyka. Brawo panowie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie podac kanalii reki to niegrzecznie? W porownaniu z byciem kanalia? To sluszna konsekwencja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
FEDORA, druga zmiana równie owocna jak poranna seria:) Szkoda, że jedyna wiocha tutaj to Twoja postawa śm***iarza-propagandysty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ten kto ma inne pojęcie wolności, niż być niewolnikiem geszefciarzy z USA, ma dwa wyjścia. Albo ma atomówkę, albo mu "demokrację" wprowadzą z powietrza...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Faktycznie, ludzie żyjący w totalitarnych lub teokratycznych dyktaturach mają "inne" pojęcie wolności i za żadne skarby nie zamieniliby swoich atomówek, obozów koncentracyjnych, burek i nikabów czy dobrobytu dostępnego dla reżimowych bonzów na wolność w stylu zachodnim. Ale zaraz, zaraz! Ty przecież...
Faktycznie, ludzie żyjący w totalitarnych lub teokratycznych dyktaturach mają "inne" pojęcie wolności i za żadne skarby nie zamieniliby swoich atomówek, obozów koncentracyjnych, burek i nikabów czy dobrobytu dostępnego dla reżimowych bonzów na wolność w stylu zachodnim. Ale zaraz, zaraz! Ty przecież pisząc "TEN kto ma inne pojęcie wolności", nie masz wcale na myśli ludności żyjącej w tych rajach na ziemi, tylko zamo**ystyczne władze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane