Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Toc to jest najgłupsza para od 50 lat w MEN!!!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spójrzcie na ryje tych kartofli u góry ( profesóry itp. ) i naprawdę nietuzinkową twarz Pana profesora u dołu....🤣🤣🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja zrozumiałem wypowiedź. Pewnie chodzi jej o pseudo-sportowców, którzy w upale i deszczu niszczą swoje zdrowie biegając lub jeżdżąc na rowerze do upadłego. Tych przygłupów-turystów można też spotkać we Włoszech w największe upały. Mam w pracy takiego kolarza, który zniszczył sobie kolano i właśnie...
Ja zrozumiałem wypowiedź. Pewnie chodzi jej o pseudo-sportowców, którzy w upale i deszczu niszczą swoje zdrowie biegając lub jeżdżąc na rowerze do upadłego. Tych przygłupów-turystów można też spotkać we Włoszech w największe upały. Mam w pracy takiego kolarza, który zniszczył sobie kolano i właśnie przechodzi operację.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak ci człekokształtni osobnicy dostali się tam gdzie są ,to jest policzek dl całego cywilizowanego świata.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane