Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

No pisowskie trolle minusować potraficie, a może jakiś komentarz do tego ?

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Ci de**le, te sprzedajne szmaty za gó*****e 500+ będą bronić każdego pisowskiego złodziejstwa.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Tomasza tez obejmie program cela+ i konfiskata mienia +. ?????? 😂😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Intryguje mnie ostać pana Marka Suskiego, dlaczego? Ano dlatego, że choć unurzany w tym brudnym procederze rozgrabiania Polski nikt Mu nie przypisał osobistych korzyści. JUż nie wspominając o rodzinie.

0

Zglos komentarz

Reklama