Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumiem, dlaczego lewactwo tak rusza zabranie kart z gabinetu ginekologicznego. Skandalem i złamaniem konstytucji jest zabranie jakiejkolwiek dokumentacji medycznej bez nakazu sądu. Nie prokuratury, ale sądu. Wygląda na to, że lewactwo widzi wszystko przez pryzmat tyłka i seksu. PO, SLD z P...
Nie rozumiem, dlaczego lewactwo tak rusza zabranie kart z gabinetu ginekologicznego. Skandalem i złamaniem konstytucji jest zabranie jakiejkolwiek dokumentacji medycznej bez nakazu sądu. Nie prokuratury, ale sądu. Wygląda na to, że lewactwo widzi wszystko przez pryzmat tyłka i seksu. PO, SLD z PSLem mieli kupę czasu, by tak ustawić prawo, żeby takie rzeczy nie były możliwe, a za bezprawie i łamanie konstytucji groziły drakońskie kary. Nie zrobili tego. Dziś nie byłoby problemu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To ten ujek z ministerstwa sprawiedliwości co za żone wziął sobie gangsterską szlamę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane