Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Cela + się przygotowywane dla zorganizowanej grupy……… już niedługo!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
powiadasz że żaden ? a przypomnij sobie jak Gomułka obwoził Chruszczowa pobiedami po Polsce demonstrując ile jeszcze da sovietom dobra a ile Gierek z krwawym Maćkiem nakradli ile trawników na zielono wymalowali a Naród farby olejnej szukał i nie znalazł , a Stacha co sobotę latała do fryzjera w Pary...
powiadasz że żaden ? a przypomnij sobie jak Gomułka obwoził Chruszczowa pobiedami po Polsce demonstrując ile jeszcze da sovietom dobra a ile Gierek z krwawym Maćkiem nakradli ile trawników na zielono wymalowali a Naród farby olejnej szukał i nie znalazł , a Stacha co sobotę latała do fryzjera w Paryżu , zapomniałeś jak Andrzej obrażał św.ojca śfintego aż Daniel musiał go skarcić w locie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane