Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Im bardziej spada poparcie PiSu, tym wiecej platnych analfabetow stawiajacych minusy, na wiocha!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Glupole dalej sie pograzaja, stawiajac minusy, teraz mozna juz ich policzyc...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat tutaj plusy i minusy można stawiać bez ograniczeń chyba. Potrzymaj mi piwo, zaraz będzie 20 plusów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Przypomnijmy, że sąd uznał Kamińskiego winnego nadużycia prawa w sprawie afery gruntowej. Nie chodziło tylko o karę więzienia, ale też zakaz zajmowania kierowniczych stanowisk w administracji państwowej przez okres 10 lat. Sędzia Wojciech Łączewski przekazał w czasie odczytywania wyroku, że były sz...
"Przypomnijmy, że sąd uznał Kamińskiego winnego nadużycia prawa w sprawie afery gruntowej. Nie chodziło tylko o karę więzienia, ale też zakaz zajmowania kierowniczych stanowisk w administracji państwowej przez okres 10 lat. Sędzia Wojciech Łączewski przekazał w czasie odczytywania wyroku, że były szef CBA przekroczył uprawnienia i nie dopełnił ciążących na nim obowiązków – zlecił czynności operacyjno-rozpoznawcze w celu uzyskania i utrwalenia dowodów przestępstwa. Tyle że przy wielu czynnościach brakowało uzasadnienia faktycznego i prawnego." - gazeta.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane