Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Panie Romanie !!!! Złodziei , oszustów , pe****li , kłamców no i oczywiście ich rodziny misi pan później , może jako prokurator generalny rozliczyć!!!!!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta bande pisowskich bandytów trzeba zutylizować....tak,tak,tak,ZUTYLIZOWAĆ. To najgorszy sort bandytów,złodziei i oszustów. To żaden lepszy sort,to zorganizowana grupa przestępcza.Mam takie życzenie,po wygranych wyborach przez opozycje,macie złapać tą chołotę za mordę i winnych wpier...lić do więzie...
Ta bande pisowskich bandytów trzeba zutylizować....tak,tak,tak,ZUTYLIZOWAĆ. To najgorszy sort bandytów,złodziei i oszustów. To żaden lepszy sort,to zorganizowana grupa przestępcza.Mam takie życzenie,po wygranych wyborach przez opozycje,macie złapać tą chołotę za mordę i winnych wpier...lić do więzienia.ZERO MIŁOSIERDZIA dla pisowskich bandytów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane