Reklama
Choć nie wiem jakim cudem, PiS ma jeszcze takie poparcie.

Choć nie wiem jakim cudem, PiS ma jeszcze takie poparcie.

przez FED0RA — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
adocki 😏 Szyderca
3 lata temu

To będą kupowali. Największy wysyp Ś**ń jest oczywiście w PIS , ale nie brakuje ich też w innych partiach.

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
3 lata temu

To będą kupowali. Obawiam się że Mejz jest więcej

0

Zglos komentarz

K
krzysmig29 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Hołownia z PSLem mu pomoże. To są sprzedawczyki.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

34,7% ????? To już wiemy jaki mamy procent de**li w Polsce.

0

Zglos komentarz

Reklama